Informacje
Warto Wiedzieć
Ważne Linki
KG PSP

ZOSP RP

JRG Pasłęk
Wracamy po długiej przerwie
Po kilku miesięcznej przerwie spowodowanej awarią serwera strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Jelonkach ponownie działa. W gwoli wytłumaczenia, awaria jaka nastąpiła u naszego dostawcy usług hostingowych doprowadziła do utraty wszystkich danych dotyczących naszej witryny. Długi okres oczekiwania nie przyniósł żadnych rezultatów w postaci odzyskania choć części potrzebnych danych. Wykorzystując posiadaną przeze mnie kopię strony udało się odtworzyć ją na innym już serwerze -nastąpiła także częściowa zmiana adresu na www.ospjelonki.pl.
Niestety kopia bazy danych została uszkodzona i nie nadaje się do wykorzystania na głównej stronie dlatego osoby, które są zainteresowane historią newsów z lat 2007-2014 będą już niedługo mogły je przejrzeć pod adresem: www.archiwum.ospjelonki.pl. Jest to kawałek historii zapisany od 2007r. czyli od momentu powstania naszej strony, dlatego mimo, iż teksty są tylko po części czytelne oraz brak jest działających załączników w postaci zdjęć postanowiłem stworzyć to archiwum w celu zachowania pamięci z tamtych dni.

ADMINISTRATOR

Pożar smażalni Okoń
Pożar smażalni OkońO godzinie 21.45 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru lokalu gastronomicznego "Okoń" w Zielonym Grądzie (Gmina Pasłęk). Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż pali się poddasze budynku. W akcji gaśniczej brało udział 12 zastępów straży pożarnej : trzy z JRG3 Pasłęk, trzy z JRG1 Elbląg, dwa z OSP Zielonka Pasłęcka i OSP Rychliki, a także zastęp z OSP Jelonki oraz cysterna z OSP Krzewsk. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Przyczyny pożaru wyjaśni dochodzenie prowadzone przez policję. ZDJĘCIAFot. Witold Sadowski


Wygenerowano w sekund: 0.07 78,408 unikalne wizyty