Spotkanie Wigilijne
Spotkanie WigilijneW sobotę 16.12.2023 członkowie naszej jednostki, członkowie naszej MDP oraz zaproszeni goście spotkali się w naszej świetlicy aby symbolicznie przełamać się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przez prezesa OSP w Jelonkach dh Wiesława Walewskiego zaproszonych gości. Następnie proboszcz naszej parafii ks. mgr. Janusz Pach odczytał przygotowaną na tą okazję homilię. Po wysłuchaniu słów proboszcza glos zabrał wójt gminy Rychliki a zarazem Prezes Oddziału Gminnego ZOSP RP w Rychlikach pan Zbigniew Lichuszewski. Kolejnym punktem naszego spotkania było wręczenie symbolicznych statuetek dla proboszcza naszej parafii oraz dla pana wójta w podziękowaniu za bardzo owocną współpracę i pomoc w zrealizowaniu bardzo dużego przedsięwzięcia o którym poinformujemy w niedługim czasie. Następnie wszyscy zgromadzeni podzielili się opłatkiem i zasiedli do wcześniej przygotowanej symbolicznej wigilijnej kolacji. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i wspólne stworzenie niesamowitego nastroju.