Letni obóz
Uprzejmie informujemy, ze Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Elblągu wspólnie z Zarządem Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim organizuje w okresie od 27 czerwca do 5 lipca 2015 roku obóz szkoleniowy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-17 lat, na terenie bazy MDP w Krynicy Morskiej ul. Marynarzy.
Całkowity koszt obozu to 450 zł, które pokrywa uczestnik.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (15 osób) prosimy o zgłaszanie chętnych na adres Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Elblągu.
Zapewniamy całodobową opiekę oraz wyżywienie młodzieży przez wyspecjalizowaną kadrę wolontariuszy.
Szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz pomocy przedmedycznej prowadzone będzie przez strażaków PSP.
W programie będą również gry i zabawy oraz wycieczki w zależności od pogody.
Zakwaterowanie w domkach campingowych. Teren bazy obozowej jest bardzo malowniczy, położony na terenie lasu wydmowego z mikroklimatem, ogrodzony, oświetlony zabezpieczony w wodę ciepłą i zimną oraz sanitariaty.
W przypadku zainteresowań obozem i uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naczelnikiem naszej jednostki.