Nagroda za oddaną krew
Nagroda za oddaną krewDzisiaj podczas uroczystej zbiórki z okazji Dnia Strażaka na placu Komendy Miejskiej PSP w Elblągu zostały wręczone odznaczenia, wyróżnienia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe funkcjonariuszom tutejszej komendy. Przy tej okazji podsumowano akcję oddawania krwi przez członków OSP z terenu powiatu elbląskiego w 2020 roku. Niezmiernie miło jest nam poinformować państwa, iż nasza jednostka wynikiem 15 500 ml zajęła pierwsze miejsce. Z tej okazji na ręce prezesa OSP Jelonki dh Wiesława Walewskiego wręczono nagrodę w postaci bonu podarunkowego w wysokości 1000zł do wykorzystania w sklepie pożarniczym. Wszystkim członkom naszej jednostki, którzy przyczynili się do uzyskania takiego wyniku serdecznie dziękujemy i zachęcamy również do oddawania krwi i w tym roku gdyż oddając krew możesz uratować komuś życie gdyż oddając krew możesz uratować komuś życie.