Sukces współpracy Gminy Rychliki oraz Powiatu Elbląskiego
Sukces współpracy Gminy Rychliki oraz Powiatu ElbląskiegoNiezmiernie miło jest nam poinformować państwa, iż zwieńczeniu uległa umowa zawarta między Starostwem Powiatowym w Elblągu a Ochotniczą Strażą Pożarną w Jelonkach, polegająca na dotacji celowej dla naszej jednostki na „zakup motopompy szlamowej o wydajności powyżej 1100 l/min”. Zakup nie był by także możliwy do zrealizowania gdyby nie udział Gminy Rychliki, która to również byłą stroną w umowie. My druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jelonkach pragniemy serdecznie podziękować zarówno Starostwu Powiatowemu w Elblągu jak i Gminie Rychliki za owocną współpracę w zrealizowaniu w/w przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, iż przyczyni się ono do zwiększenia możliwości usuwania miejscowych zagrożeń spowodowanych podtopieniami i tego typu zdarzeniami.