Serdeczne podziękowania
NewsMy strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jelonkach chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim osobom prywatnym oraz podmiotom gospodarczym, które to przekazały 1% z podatku na rzecz naszej jednostki. Podobnie jak w zeszłym roku nasza jednostka znalazła się w ścisłej czołówce pod względem sumy uzyskanej z darowizny w naszym powiecie. Dzięki waszej uprzejmości udało nam się pozyskać 1 116,13,- co daje nam 3 lokatę po Borzynowie 2 472,23,- oraz Zielonce Pasłęckiej 1 201,39,-. Chcielibyśmy także wszystkich państwa poinformować, iż uzyskana suma w całości zostanie przeznaczona na zakup sprzętu czy umundurowania niezbędnych do prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych gdyż jest to podstawowy warunek wykorzystania zebranych środków pieniężnych.