IV Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Elblągu w naszej świetlicy
IV Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Elblągu w naszej świetlicyW dniu 05.11.2016 w świetlicy wiejskiej znajdującej się w naszej miejscowości odbył się IV zjazd oddziału powiatowego ZOSP RP Elbląg. W zjeździe uczestniczyło 21 delegatów oraz licznie zaproszeni goście w tym komendant miejski PSP w Elblągu kpt. mgr inż. Łukasz Kochan, z-ca komendanta miejskiego PSP w Elblągu st. bryg. mgr inż. Mariusz Kołecki, dyrektor zarządu wykonawczego OW ZOSP RP w Olsztynie Grzegorz Matczyński, komendant komisariatu policji w Pasłęku podinspektor Mirosław Suchodolski, wicestarosta elbląski Zbigniew Lichuszewski, a także wójtowie i inni przedstawiciele gmin z naszego powiatu.
Wiceprezes Tomasz Świniarski przedstawił sprawozdanie z działalności Oddziału powiatowego z mijającej kadencji, natomiast Komendant Miejski PSP w Elblągu przedstawił informację operacyjną. Po krótkiej dyskusji przyszedł czas na wybory nowych władz. Nowym prezesem został druh Ryszard Janusz. W trakcie zebrania serdecznie podziękowano za dotychczasową pracę poprzednim prezesom, którzy jednocześnie stali się honorowymi członkami OP ZOSP RP w Elblągu.
Zarząd Ochotniczej Staży Pożarnej w Jelonkach serdecznie dziękuje wszystkim członkom, którzy przyczynili się do zorganizowania zebrania.